Od dziś odpoczywam...

12/15/2010 eumycha 7 Komentarzy

Udało mi się skończyć większość zamówień. Przynajmniej te, które miały być przed Świętami. 
Muszę odpocząć. Czuję się fatalnie. Mdłości, mdłości....itd...do tego ciągle chce mi się spać. W takim stanie nie nadaję się do robótkowania. Do tego mój synek jest troszkę przeziębiony i zrobił się marudny...więc każdy dzień jest walką o przetrwanie do godziny 17:00 albo 18:00 kiedy mój mąż wraca z pracy i bawi się ze Stasiem.
Wczoraj w nocy skończyłam zamówienie, które dziś musiało zostać wysłane, żeby dotarło przed Świętami. Udało mi się, ale to była końcówka moich możliwości...

Muszę się zmobilizować, żeby skończyć sukienkę. Co prawda  kupiłam sobie "awaryjną" , gdybym tej nie zdołała skończyć. Pechowo sobie ją poplamiłam...a później zniszczyłam do reszty używając "różowej siły" na plamy. Teraz na mojej grafitowej sukience są czerwone zacieki...załamałam się początkowo. Później jednak wpadłam na pomysł uratowania jej... Zamówiłam więc pisaki do tkanin, mam ponadto sporo drobnych koralików...jeśli dobrze pójdzie to za jakiś czas w miejscu zacieków pojawią się tulipany malowane pisakami do tkanin i obszywane koralikami...może się uda...

Dość tego marudzenia. Zanim rozpocznę odpoczywanie od robótek przedstawiam Wam zbiór moich ostatnich prac (nie wszystkich, bo jeśli coś robiłam według wzoru wcześniej prezentowanego, to nie będę się powtarzać).
Miłego oglądania i dziękuję za odwiedziny!


jedna z nagród w moim candy


też nagroda w moim candy
i to też nagroda w candy...


Trochę tego było, gratuluję wytrwałości!
7 komentarzy:

 1. ten ostatni różowt cudowny, i zielony z drewnianymi koralami też bardzo mi się podoba, piękne rzeczy robisz

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne, zdumiewające rzeczy!
  Zdrowia życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. cudeńka, zwłaszcza te zielone!
  odpoczywaj kochana i trzymaj(cie) się ciepło ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana - piękne, piękne, piękne!
  Odpoczywaj, nabieraj sił! Otaczam ciepłymi myślami, buziam

  OdpowiedzUsuń
 5. DUUUUŻO piękna!!!
  Fantastyczne prace...a teraz odpoczywaj!
  Ciepło pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. wszystkie prace Pani są bajeczne i cudowne .Ma Pani talęt w rękach i bajeczną wyobrażnie .Pozdrawiam zasyłam życzenia zdrowych Świąt Bożego Narodzenia i spełnienia wszystkich życzeń .Nowych pomysłów na tworzenie nowych dzieł sztuki.Zasyła Agnieszka Luzara z mamą.

  OdpowiedzUsuń

OBSERWUJĄ